• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #55-1084
0,00 €
Uw winkelkarretje is leeg

DT Spare Parts 2.53384 Stuurhuis Mechanisch

Artikelnummer: 2.53384 EAN: 4057795485433
Plaats een beoordeling
Beschrijving
  • Gewicht [g]: 2134
  • Werkwijze: Mechanisch
  • productnummer: 2.53384
  • onze prijs: 996,28 €
  • Merk: DT Spare Parts
  • EAN nummer: 4057795485433
  • Conditie: Geheel nieuw
Gebruiksnummer: K S00 000 999
In voorraad (Nog beschikbare artikel(en): 1)
Ontvang 2,51 € aan bonuspunten bij aanschaf van dit artikel
U kunt 2,51 € op uw bonus-account tegemoetzien als u dit artikel koopt:
  • Vermeerder uw bonustegoed door artikelen te kopen die met 'BONUS' gemarkeerd zijn;
  • Betaal voor tot maar liefst 10% van uw bestelling met het bijeengespaarde bonustegoed;
Gratis verzending voor dit artikel
996,28 €

Prijs incl. 21% BTW

Gratis verzending

Voeg toe aan verlanglijst
GRATIS UITPROBEREN! BESPAAR 5% EXTRA OP ELKE BESTELLING MET AUTODOC PLUS!
Meer informatie
OEM nummer

OEM referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers:

DT Spare Parts 8196553 Stuurhuis

Heeft u al eens Stuurhuis 2.53384 van DT Spare Parts bij AUTODOC aangeschaft?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
3
Plaats een beoordeling
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Heeft u nog andere vragen over het product?
Onze ervaren adviseurs helpen u graag verder! U auto-onderdelen expert van autodoc.be
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Betalingen:
DT Spare Parts wisselstukken betrouwbaar en eenvoudig kopen met MasterCard
Uw bestelling van DT Spare Parts 2.53384 betalen met PayPal
DT Spare Parts Stuurhuis 253384 - bestel met VISA
Automaterialen - met cb betalen
Bestel automaterialen online met Bank overschrijvingen
Bancontact Mister Cash

Meer weten over DT Spare Parts Stuurhuis?

Lees de Stuurhuis 253384 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Stuurhuis 4057795485433: veilig geleverd dankzij DHL
DT Spare Parts 2.53384: koop meteen en UPS zorgt voor een spoedige levering
De GLS koerierdienst levert uw bestelling van DT Spare Parts 253384 onderdelen binnen een korte tijd

Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen België verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 110 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €.

  • Recht van retour binnen 14 dagen
    Recht van retour binnen 14 dagen
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
DT Spare Parts 2.53384: wisselstukken met identieke eigenschappen
BOSCH K S00 000 999
BOSCH K S00 001 664
BOSCH K.S00.001.664.001
BOSCH KS00000999
BOSCH KS00001164
BOSCH KS00001664
BOSCH KS00001664001
DT Spare Parts 4057795083370
DT Spare Parts 4057795485433
LEMFÖRDER 2991 201
LEMFÖRDER 29912
LEMFÖRDER 2991201
LEMFÖRDER 8002 373
LEMFÖRDER 8002373