Plus
Premiumaccount uitproberen
0   Artikelen
#
0,00 €
Uw winkelkarretje is leeg

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of deze geschikt is.

1
2
3

DT Remschijf Vooras, Achteras, Binnen geventileerd

artikelnummer: 1.18760
  • Inbouwplaats: Vooras, Achteras
  • Diameter (mm): 430
  • Remschijftype: Binnen geventileerd
  • Aantal gaten: 10
  • Steek wielbouten (mm): 237
  • Remschijfdikte (mm): 45
  • Minimale dikte (mm): 37
  • Hoogte (mm): 131
  • Schroefdraadmaat: M16 x 1,5
  • Gewicht [g]: 28500
  • DT: Remschijf
  • productnummer: 1.18760
  • onze prijs: 65,39 €
  • Artikelnummer producent: 1.18760
  • Producent: DT
  • EAN nummer: 4057795315990
  • Conditie  Geheel nieuw

  • Gebruiksnummer: 1.18760
  • EAN: 4057795315990
  • 2

    jaar garantie

  • 14

    Recht van retour binnen 14 dagen

  • 200

    Veilig bestellen 200 dagen

Voeg toe aan verlanglijst

In voorraad

90,82 €**
-28%

65,39 €

incl. 21% btw, excl. verzendkosten,

- +
OEM nummer

OEM referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers

  • OEN 1962327 — DAF
  • OEN MBR5025 — MERITOR
  • OEN 1367735 — SCANIA
  • OEN 1386686 — SCANIA
  • OEN 1402272 — SCANIA
  • OEN 1852817 — SCANIA
Compatibiliteit met commerciële voertuigen
  • SCANIA 4 - series (Bouwjaar 05.1995 - 04.2008, 220 - 580 PK, Diesel)
  • SCANIA 4 - series bus (Bouwjaar 01.1999 - 09.2010, 230 - 299 PK, Diesel)
  • SCANIA IRIZAR PB (Bouwjaar 03.2006 - ..., 400 - 480 PK, Diesel)
  • SCANIA K - series (Bouwjaar 01.2006 - ..., 230 - 441 PK, Diesel)
  • SCANIA P,G,R,T - series (Bouwjaar 01.2003 - ..., 230 - 730 PK, Diesel)
  • SCANIA TOURING (Bouwjaar 11.2014 - ..., 409 - 490 PK, Diesel)
DT 1962327, MBR5025, 1367735, 1386686, 1402272 Remschijf
Beoordelingen
4 Dit artikel is beoordeeld door 38 klanten
0 sterren 5 sterren

Artikelen met een waardering van 3–5 sterren zijn het populairst en kwalitatief het hoogwaardigst. Artikelen met een waardering van 1–2 sterren zijn doorgaans nieuw in het assortiment dan wel ongebruikelijke auto-onderdelen.

Beoordeel
DT 1.18760: wisselstukken met identieke eigenschappen
AIR FREN 23670010
AIR FREN 23.670.010
AUGER 31032
BREMBO 09806710
BREMBO 09.8067.10
BREMBO 09.A995.10
BREMBO 09A99510
CEI 215043
CEI 215.043
DT Spare Parts IT 1601S 01041
DT Spare Parts 4057795315990
DT Spare Parts 4047755203108
DT Spare Parts 2090430001
DT Spare Parts 2090 430 001
DT Spare Parts 15541
FEBI BILSTEIN 10005
FEDERAL MOGUL BCR170A
FTE BS5179
LEMFÖRDER 3197201
LEMFÖRDER 31972 01
MEYLE 835 521 0001
MEYLE 8355210001
PE Automotive 12610060A
PE Automotive 12610000A
PE Automotive 12610000
PETERS ENNEPETAL 126.100-00A
PETERS ENNEPETAL 126.100-60A
SAMPA 041.073
SAMPA 041073
ST-TEMPLIN 031103021000
ST-TEMPLIN 03.110.3021.000
ST-TEMPLIN 302100
ST-TEMPLIN 3021.00
TEXTAR 93088300
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0435080
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 4035080
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 40.35.080
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 04.35.080
ZIMMERMANN 510673100
ZIMMERMANN 510.6731.00
FAQ: Veelgestelde vragen
0 Vragen
Heeft u nog andere vragen over het product?
Onze ervaren adviseurs helpen u graag verder! U auto-onderdelen expert van Autodoc.be

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Betalingen:
DT wisselstukken betrouwbaar en eenvoudig kopen met MasterCard Uw bestelling van DT 1.18760 betalen met PayPal DT Remschijf 118760 - bestel met VISA Automaterialen - met cb betalen Bestel automaterialen online met Bank overschrijvingen Bancontact Mister Cash

Meer weten over DT Remschijf? Lees de Remschijf 118760 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig?  Contact

Verzendmethode:
Remschijf 4057795315990: veilig geleverd dankzij DHL DT 1.18760: koop meteen en UPS zorgt voor een spoedige levering GLS brengt uw aangekochte DT 118760 wisselstukken zo snel mogelijk

Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen België verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 110 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €.

AUTODOC CLUB: Een eenvoudig doorzoekbare verzameling van ruim 1000 pdf-handleidingen en 1600 tutorials!
loader Even geduld, a.u.b....